• Greek
  • English (United Kingdom)

Engineering Department

search

Χρήσιμοι σύνδεσμοι


 

ΑΝΥΨΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ -ΤΕΛΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ 2017-2018
PDF Εκτύπωση E-mail
Όλες οι ανακοινώσεις

ΑΝΥΨΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ 2017-2018

ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΕΣΤ

 

Το τεστ εργαστηρίου του μαθήματος "Ανυψωτικές και Μεταφορικές Μηχανές" θα γραφεί την Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 9.30 στο αμφιθέατρο της ΣΤΕΦ.

Η παράδοση των εργασιών στο ίδιο εργαστήριο θα ξεκινήσει στις 11.00 στον χώρο του εργαστηρίου (βαρέα Μηχανολογίας) με την παρακάτω σειρά:

 

    α/α      Ονοματεπώνυμο  (ΑΕΜ)                            Ώρα                       

                                                                                                                        

1)      Ανδρεόπουλος Γεώργιος                                11.00

2)      Βασιλειάδης Αναστάσιος                                11.00

3)      Βουλάς Έκτορας                                             11.00

4)      Γεωργιάδης Αχιλλέας                                      11.15

5)      Γιώτας Ανδρέας                                              11.15

6)      Γκάλιος Γεώργιος                                11.15

7)      Γκατζελάκης Αργύριος                                    11.30

8)      Δαυίδ Χαράλαμπος                                         11.30

9)      Δελλής Χρήστος                                              11.30

10)  Ευαγγελινός Θεόδωρος                                  11.45

11)  Καλενδέρης Χαράλαμπος                               11.45

12)  Κάνλιτς Αλέξανδρος                                        11.45

13)  Κυριακίδης Δημόκριτος                                   11.45

14)  Μαυρίδης Αντώνιος                                         12.00

15)  Μπίζμπος Γεώργιος                                        12.00

16)  Μπομπότας Σωτήριος                                     12.00

17)  Ξυνός Δημήτριος                                             12.00

18)  Παπαδόπουλος Χρήστος                                12.15

19)  Παυλίδης Δημήτριος                                        12.15

20)  Πέτρου Αλέξανδρος                                        12.15

21)  Ράλλης Φώτιος                                                12.15

22)  Σιάνος Αθανάσιος                                           12.15

23)  Τζουμαϊλής Νικόλαος                                      12.15

24)  Τζουμερκιώτης Θεοχάρης                              12.30

25)  Τρίγκας Ευθύμιος                                           12.30

26)  Τριχώνας Γεώργιος                                        12.30

27)  Τσιρώνης Κων/νος                                          12.30

28)  Τσούλης Σωτήριος                                          12.45

29)  Φιλόπουλος Σπυρίδων                                    12.45

30)  Χασάπης Λάζαρος                                         12.45

31)  Ψιλιδάκης Γρηγόριος                                       12.45

 

Όποιος επιθυμεί να παραδώσει εργασία και δεν περιλαμβάνεται στην κατάσταση παρακαλείται να προσέλθει  στο γραφείο του εξετάζοντα τις ώρες 14.00 έως 15.30